Kurumsal

Mouse orta Tuşu

HAKKIMIZDAFed Tekstil başarılı ve dinamik kadrosuyla sektöre hızlı bir giriş yaparak emin adımlarla ilerlemektedir. Şirketimiz sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişim sergilemektedir. Kumaşlarımızı üretirken modadaki son halini hayal ederek modaya yön verecek tasarımlarla üretim yapmaktayız.

KALITE POLITIKAMIZFed Tekstil başarılı ve dinamik kadrosuyla sektöre hızlı bir giriş yaparak emin adımlarla ilerlemektedir. Şirketimiz sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişim sergilemektedir. Kumaşlarımızı üretirken modadaki son halini hayal ederek modaya yön verecek tasarımlarla üretim yapmaktayız.

VIZYON & MISYONMisyonumuz Yurtiçi ve dışında; özgün, seçkin, şık tasarımlarıyla tekstil sektöründe öncü olmak, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerine en uygun fiyata hızlı hizmet vermek ve üstün kaliteli ürün sunmak. Vizyonumuz Uluslar arası arenaya mükemmelliği getiren marka olmak .

BAŞKANIN MESAJIÜrün ve hizmeti kalite ve yenilikle birleştirerek müşteri memnuniyetini kendine prensip edinen firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı ile çevreye duyarlı ve etik değerlere saygılı bir şekilde büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de artırmaktadır. Firmamızın donanımlı teknik kadrosu, çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen sektörel bazda teknolojik donanımı ile ürün ve hizmetlerimizin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin ötesine geçerek uluslararası kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmak önceliklerimiz arasındadır. Gelecek yıllardaki hedeflerimiz ise büyümeyi istikrarlı bir şekilde devam ettirebilmek ve yeni müşterilere ulaşarak pazar payımızı arttırmaktır. Her zaman ‘’mükemmel’’ sloganıyla çıktığımız bu yolda hedefimiz uluslararası arenada en beğenilen ve tercih edilen tekstil firması olmaktır. Fed ailesi olarak bize bu yolda desteklerini sunan tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Instagram

Twitter

Bizi Takip Edin